طرح تعویض خودروهای کارکرده با نو
مدیران خودرو

طرح تعویض خودروهای کارکرده در کرمان

با محصولات جدید مدیران خودرو

تمرکز اصلی شرکت مدیران خودرو در این طرح که در حال حاضر فاز اول آن اجرایی گردیده است کنترل قیمت و افزایش تقاضا برای خودروهای کارکرده با برند این کمپانی است تا متقاضیان خرید خودرو نو بتوانند با اطمینان خاطر از وضعیت خودرو کارکرده در آینده اقدام به خرید نمایند و مهمترین ویژگی طرح نیز جلوگیری از واسطه گری در بازار و در نتیجه رضایت خریدار و فروشنده است.

در این طرح دارندگان خودروهای کارکرده ام وی ام، چری و آریزو می توانند خودرو کارکرده خورد را به فروش برسانند و با شرایط بسیار مناسبی اقدام به خرید خودرو نو نمایند(جایگزینی خودرو کارکرده با نو). همچنین خریدار خوردو کارکرده می تواند جهت خرید خودرو از تسهیلات استفاده نموده و خودرو را به صورت اقساطی خریداری نماید. در این حالت کل مبلغ خودرو کارکرده به عنوان آورده فروشنده آن جهت خرید خودرو نو محاسبه می گردد یعنی فروشنده خودرو کارکرده به اندازه کل مبلغ خودرو کارکرده بستانکار می شود.

نکته قابل توجه این است که خریدار خوردو کارکرده تنها در صورتی می تواند از تسهیلات استفاده نماید که فروشنده خودرو کارکرده قصد خرید خودرو نو(جایگزینی کارکرده با نو) از محصولات شرکت مدیران خودرو را داشته باشد.

همچنین دارندگان خودروهای کارکرده می توانند از طریق این وب سایت بدون جایگزینی تنها اقدام به فروش خودرو کارکرده به صورت نقدی نمایند که در این حالت هم به دلیل اینکه خودرو کارکرده در این وب سایت فروخته شده است به مدت یکسال تخفیف در ارائه خدمات پس از فروش برای خریدار آن در نظر گرفته می شود که جزئیات آن در ادامه تشریح گردیده است.

 •  اعطای تسهیلات تا سقف 70% با بازپرداخت 5ساله برای متقاضیان جایگزینی خودروی کارکرده با نو
 •  اعطای تسهیلات تا سقف 60% با بازپرداخت 4 ساله برای خریداران خودروهای کارکرده
 •  10% تخفیف اجرت خدمات پس از فروش خودروهای کارکرده به مدت یک سال
 •  10% تخفیف قطعات برای خریداران خودروهای کارکرده به مدت یکسال

فروشندگان خودروهای کارکرده نیز؛ علاوه بر اینکه در این طرح این امکان را دارند که با سرعت بالاتر و افت قیمت کمتر خودروی خود را به فروش برسانند می توانند از ۶۰% تسهیلات با بازپرداخت 4ساله و با نرخ سود سالانه ۱۹.۹۹% برای خرید خودروهای نو با برند تیگو و آریزو و از ۷۰% تسهیلات با بازپرداخت 5 ساله و با نرخ سود سالانه ۱۸.۹۹% برای خرید خودروهای نو با برند MVM استفاده نمایند و همچنین از ۰.۵% تخفیف در قیمت خودرو نیز بهره مند گردند.

لازم به ذکر است مزایای مذکور تنها در صورت استفاده از این طرح قابل ارائه می باشند.

در استان کرمان نیز، گروه خودرویی دلیلی به عنوان نماینده رسمی و گرید A مدیران خودرو پذیرای مشتریان ارجمند جهت ارائه خدمات طرح تعویض خودروهای کارکرده  از مدهای 90 تا 99 و جایگزینی با محصولات جدید مدیران خودرو میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرح تعویض محصولات مدیران خودرو در کرمان نیز میتوانید با شماره 0343636 در روزهای کاری از ساعت (9 صبح الی 20 شب) تماس حاصل نمائید. «با افتخار پاسخگوی شما هستیم.»

فرم ثبت

خودرو کارکرده (استان کرمان)

فایل را اینجا رها کنید یا
حداکثر اندازه فایل: 10 MB.
  نام و نام خانوادگی(ضروری)
  این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.
  مشاهده محصولات قابل عرضه مدیران خودرو

  بیشتر بخوانید

  اینستاگرام مدیران خودرو

  بیشتر بخوانید