C-Class Sedan

  • slide
  • slide
  • slide
  • slide

#

ترکیبی از عملکرد فنی بی‌نظیر و طراحی فریبنده

بدنه کلاس سی زیر نظر زبده‌ترین طراحان و مهندسان مرسدس بنز در تونل باد تراش خورده است و عضلات آن نسل به نسل در پیست‌های مسابقه ورزیده‌تر شده است. نگاهی ریز بینانه و دقیق به بدنه آن چیزی جز ظرافت و حس حرکت را القا نمی‌کند. هر کدام از مدل‌های کلاس سی از لوکس گرفته تا اسپرت را که انتخاب نمایید از عملکرد دقیق و بی‌نقص آن به وجد خواهید آمد. به عبارتی دیگر، تمامی مدل‌های کلاس سی برای بالا بردن استاندارد‌ها و پاسخ گفتن به تقاضای مشتریان برای رفاه و هیجان متولد می‌شوند.

#

پیشروی هنر در صنعت. ستودن هنر در رانندگی.

کابین کلاس سی چیزی فراتر از یک گریز اجباری از روزمرگی و تکرار است؛ پناهگاهی است که آرامش را حتی در طوفانی‌ترین لحظات برایتان به ارمغان می‌آورد. پیچیدگی نوآوری‌ها را به شکلی ساده در دسترس سرنشینان قرار می‌دهد. فرم‌ها و برش‌ها به سبک کلاسیک طراحی شده است تا فضایی سرشار از آرامشی نافذ و پایدار را به سرنشینانش اهدا نماید. از سوی دیگر، روح اسپرت آن مشتاقان هیجان و لذت رانندگی را جسورتر نموده و پکیج سفارشی اسپرت آن ، مرز‌های جنون رانندگی را جا‌به‌جا می‌کند.

#

نوآوری در نورپردازی هوشمندانه و قدرتمند

درخشش الماس‌گونه لامپ‌های رانندگی در روز کنار نور اخطار‌دهنده چراغ‌ها و راهنما‌های عقب مرسدس بنز کلاس سی مجموعه‌ای تحسین برانگیز برای رهگذران و هوشیارانه برای جلب توجه سایر رانندگان است. فراتر از این ویژگی‌های استاندارد، چراغ‌های جلوی Bi-Xenon نیز با درخشش بیشتر و پرتو سفید‌تر برای نفوذ در تاریک‌ترین مسیر‌ها قابل سفارش است. توانایی تطبیق با پیچ و خم‌های مسیر و راستای نور اتومبیل‌های رو‌به‌رو از دیگر مزایای این پکیج سفارشی است.


#

ارزش هر هزارم ثانیه. پیمایش فرسنگ‌ها با مصرف بهینه

پیشرانه‌های 4 سیلندر 8/1 لیتری توربو برای C250 و 6 سیلندر 5/3 لیتری برای C300 4MATIC و C350 فناوری‌های پیشرفته را به مفاهیم قابل لمسی مانند شتاب و واکنش سریع توام با پایداری تبدیل می‌کنند. تمامی این پیشرانه‌های نوین مرسدس بنز به سامانه‌های تزریق سوخت مستقیم و جرقه‌زنی فوق سریع مجهز هستند تا در هر هزارم ثانیه عملکردی هماهنگ در مقیاس میکروسکوپی داشته باشند. این مجموعه دقیق و بی‌نقص، کلاس سی را به جنگنده‌ای سریع تبدیل می‌کند که برای طی کردن هر 100 کیلومتر مسافت تنها به 6/7 لیتر سوخت نیاز دارد.


مقتدر در هر پیچ، با آرامشی در خشونت.

سامانه نوآورانه AGILITY CONTROL با قابلیت سنجش شرایط جاده و تنظیم لحظه به لحظه واکنش کمک‌فنر‌ها، اتومبیل را هم از لحاظ راحتی و هم از لحاظ پایداری همواره در شرایط متعادل نگاه می‌دارد. این بدان معناست که کلاس سی روح اسپرت و آسایش کابین را در کنار هم عرضه نموده و هیچ یک قربانی دیگری نمی‌شود. سیستم تعلیق کلاس سی مخلوطی از لطافت ابریشم و سرسختی فولاد است.

#

#

نیروگاه دست ‌ساز AMG

غرش موتور، صدای طنین‌انداز اگزوز‌ها و یورش قدرتمند تعریف C63 AMG با پیشرانه 8 سیلندر V شکل و توان تولید 451 اسب بخار است. همگی اینها به لطف دستان ماهر و توانمند مهندسان AMG حاصل شده است تا راننده خوش‌اقبال C63 دستانش این ارکستر را رهبری کند و صحنه هر خیابانی را مسحور نمایشش نماید.


#

ارتباطات آسان. مزایای شگفت‌آور.

فرقی ندارد داخل اتومبیل باشید، با کامپیوتر کار کنید یا گوشی هوشمندتان را در دست داشته باشید؛ سامانه اتصال به اینترنت از طریق GPRS موبایل تمامی پلهای ارتباطی شما را حفظ و به هم مرتبط میسازد. فراتر از اینها، سیالای ابزارهایی برای کنترل غیر مستقیم خودرو، استفاده از Google Maps یا Yelp، سرویسهای اورژانسی یا سرویسهای خاص و رزرواسیون در دسترس قرار میدهد.

#

مدیریت ترافیک

سامانه اختصاصی مرسدس بنز با نام DISTRONIC PLUS را میتوانید در سی ال ای نیز یافت نمایید که از سامانه کروز کنترل متصل به رادار بهره میبرد؛ این سامانه سرعت اتومبیل شما را بنا به شرایط و سرعت ترافیک تنظیم نموده و حتی توانایی توقف اتومبیل در صورت ایست کامل را نیز داراست. علاوه بر این، رادار‌های هوشمند کلاس سی حتی در مواقعی که کروز کنترل فعال نیست راننده را از توقف ناگهانی اتومبیل مقابل مطلع می‌کند و برای ترمزگیری به او هشدار می‌دهد.

#

جلوگيري از برخورد

سيستم استاندارد COLLISION PREVENTION ASSIST PLUS به صورت مداوم ترافيک روبرو و پشت سر خودرو را کنترل مي‌نمايد، و زماني که تشخيص دهد شما با سرعت به يک خودور که آهسته‌تر حرکت مي‌کند نزديک مي‌شويد به شما اخطار براي ترمز مي‌دهد، اين سيستم حتي امکان ترمز کردن براي جلوگيري از برخورد را دارد.


گالري تصاوير


C250 Sport Sedan

#
C250 Luxury Sedan

#

C300 4MATIC Sport Sedan

#C350 Sport Sedan

#C63 AMG Sedan

#

موتور 1.8 لیتری توربو 4 سیلندر خطی

شتاب٠ تا 100 کیلومتر7.1ثانیه

قدرت موتور در 5500 دور در دقیقه201 اسب بخار

نیروی گشتاور در دور موتور 2000 تا 4300 دور در دقیقه310نیوتون متر

-------------------------------------------------------------------------------------------------


موتور 1.8 لیتری توربو 4 سیلندر خط

شتاب٠ تا 100 کیلومتر7.1ثانیه

قدرت موتور در 5500 دور در دقیقه201 اسب بخار

نیروی گشتاور در دور موتور 2000 تا 4300 دور در دقیقه229 نیوتون متر

-------------------------------------------------------------------------------------------------


موتور 3.5 لیتری 6 سیلندر خروجینی

شتاب٠ تا 100 کیلومتر6ثانیه

قدرت موتور در 6500 دور در دقیقه248 اسب بخار

نیروی گشتاور در دور موتور 3500 تا 4500 دور در دقیقه340 نیوتون متر

-------------------------------------------------------------------------------------------------


موتور 3.5 لیتری 6 سیلندر خروجینی

شتاب٠ تا 100 کیلومتر5.9ثانیه

قدرت موتور در 6500 دور در دقیقه302 اسب بخار

نیروی گشتاور در دور موتور 3500 تا 5250 دور در دقیقه370 نیوتون متر

-------------------------------------------------------------------------------------------------


موتور دست‌ساز 6.3 لیتری 8 سیلندر خورجینی AMG

شتاب٠ تا 100 کیلومتر4.4ثانیه

قدرت موتور در 6500 دور در دقیقه451 اسب بخار

نیروی گشتاور در دور موتور 5000 دور در دقیقه600 نیوتون متر

-------------------------------------------------------------------------------------------------