#

نگرش ما

سرویس بی نقص
مسئولیت پذیری
زمان
اعتماد

گارانتی

گارانتي ، تعهد و تقبل شركت كياموتورز مبني بر پوشش دهي ايرادهاي ناشي از طراحي و ساخت خودرو براي يك دوره معين مي باشد كه در صورت بروز هرگونه مشكل در اين دوره كليه ايرادات ناشي از توليد در چارچوب قوانين گارانتي شركت كياموتورز توسط شركت اطلس خودرو برطرف خواهد شد.

#

به منظور استفاده از موارد گارانتي ، مالك خودرو همواره بايد موارد ذيل را مدنظر قرار دهد :

1-خدمات سرویس اولیه خودروها در عاملیت های مجاز شرکت اطلس خودرو "حداکثرتا شش ماه " پس از شروع گارانتی مطابق با تاریخ درج شده بر روی کارت گارانتی يا حد فاصل 1500 تا 2500 کیلومتر( هركدام زودتر فرا برسد) قابل انجام می باشد و در صورت عدم مراجعه به موقع ، سرویس اولیه رایگان از درجه اعتبار ساقط می گردد.

♦ جهت تضمین عملکرد خودرو ، مراجعه برای دریافت سرویس فوق طبق کیلومترهای اعلام شده و زمان تعیین شده به عامليتهاي مجاز الزامی می باشد. خدمات قابل ارائه در این سرویس مطابق با جدول مندرج در دفترچه گارانتی صورت می پذیرد.

2- از صحت آيتمهاي درج شده در فرم پذيرش در عامليت مجاز اطمينان حاصل نمايد.

3- مدارك ثبت كليه سرويسهاي دورهاي انجام شده خودرو و تعميرات انجام شده در دوره گارانتي الزاماً توسط مالك خودرو حفظ و نگهداري شود.

4- نسبت به انجام سرويسهاي دوره اي در زمان مقرر و توصيه شده شرکت اطلس خودرو اقدام نمايد.

5- گارانتي ، خودروهاي كياي خريداري شده از عامليتهاي مجاز شركت اطلس خودرو و پلاك شده در ايران را شامل ميشود. در طول دوره گارانتي ، اين گارانتي ميتواند به مالكين بعدي منتقل شود.(در صورت انجام منظم سرويسهاي دوره اي در عاملين مجاز و رعايت تمامي الزامات درج شده دردفترچه گارانتي). در صورت تغيير مالكيت جهت تغيير مشخصات مالك لطفا" به يكي از عامليتهاي مجاز شبكه مراجعه نماييد تا توسط ايشان تغييرات در نرم افزار جامع خدمات پس از فروش اعمال گردد.

6- در صورت تغيير آدرس يا در صورت خريداري خودروي دست دوم ، لطفاً به يكي از عامليتهاي مجاز شبكه مراجعه نماييد تا توسط ايشان تغييرات (تغيير مالك يا تغيير آدرس) در نرم افزار جامع خدمات پس از فروش اعمال گردد.

قطعات

در تجارت امروز با توجه به تنوع محصولات در بازار از دیدگاه مصرف كنندگان ، پشتيباني از كالاها (گارانتي و خدمات پس از فروش) بعد از خريد مهمترین ملاک انتخاب می باشد. در صنعت خودرو يكي از مهمترين معیارهای پشتيباني خودرو ، تامين به موقع قطعات ، به سرعت و با كيفيت عالي مي‌باشد واحد قطعات نمایندگی کیاموتورز کد 452-دلیلی سعي را بر اين نهاده است تا قطعات يدكي خودروهاي كيا موتورز را با كيفيت مناسب و درکوتاهترین زمان تحويل مصرف كنندگان نمايد تا در صورت نياز ، مشتريان شركت با آسودگی خیال از خدمات این نمایندگی بهره مند گردند . لذا مستدعیست درصورتی که به خانواده دارندگان خودروهای کیا پیوسته اید برای تهیه لوازم يدكي خودروي خود، به نمایندگی رسمی کیاموتورز مراجعه نمائید .

خریداران قطعات یدکی شرکت با اطمینان از اصل بودن قطعات یدکی و با اطمینان از کیفیت و تعهد شرکت در قبال خود، ما را در راهمان تشویق و پشتیبانی می کنند. اميدواريم سعی و تلاش واحد قطعات به رضایت دارندگان خودروهای کیا منجر شده که این همان هدف نهایی ماست.
#